شنبه ٠٦ آذر ١٤٠٠
english
صفحه اصلی > شرایط و مقررات 

قوانین و مقررات شرکت نمایشگاههای بین المللی استان لرستان  :

غرفه ها :

1 – غرفه ها در سالن سرپوشیده مجهز به وسایل پیش ساخته که استانداردهای بین المللی تبعیت می نماید است و شامل پانلهای جدا کننده ، موکت ، کتیبه ، میز و صندلی و روشنایی در حد معمول نمایشگاهی می باشد .

2 – غرفه ها در متراژ حداقل 12 مترمربع به صورت (4*3) هستند و متقاضیان می توانند متراژ درخواستی خود را بر اساس مضربی از 3 در متراژهای 15 – 18 – 21 – 24 و .... اعلام نماید .

3 – غرفه آرایی ، تزئینات داخلی و نظافت داخل غرفه در طول برگزاری نمایشگاه به عهده غرفه داران بوده و در صورت نیاز به وسایل اضافی می بایست رأسا نسبت به تامین آن اقدام نمایند .

4 – شرکت کنندگان حق هیچگونه تغییری در غرفه ها بدون اخذ موافقت این شرکت را ندارد .

هزینه اجاره غرفه : 

اجاره بهای هر متر مربع شامل زمین و خدمات نمایشگاهی است که به طور کامل در فرمهای ثبت نام اعلام شده است .

ثبت نام :

1 - فرم ثبت نام و کلیه درخواستها باید به همراه لیست دقیق کالاهای ارسالی و اعلام متراژ غرفه مورد نیاز بایستی حداکثر تا 10 روز قبل از افتتاح نمایشگاه جهت تصویب به شرکت نمایشگاهها تسلیم گردد .

2 - اعلام آمادگی مشارکت کنندگان به منزله پذیرش در نمایشگاه نبوده و مجری در رد یا قبول پیشنهاد مشارکت کنندگان اختیار تام دارد .

3 – شرکت کنندگان مجاز به واگذاری و یا تعویض غرفه خود به دیگری اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی نیستند

4 – در صورتی که مشارکت کننده واحد تولیدی باشد ، همراه داشتن فرمهای مربوطه ، کپی پروانه بهره برداری و تولید و یا مدارک ثبت شرکتهای بازرگانی ، تجاری و خدماتی اخذ شده از مراجع قانونی ذیربط و در صورت توزیعی بودن قرارداد نمایندگی از شرکتهای تولیدی ، بازرگانی و معرفینامه از اتحادیه های صنفی مربوطه را به کارشناس نمایشگاه تحویل نمایند .

5 – شرکت ممکن است در مورد فسخ قرارداد یا تغییر محل غرفه تصمیماتی اتخاذ نمایند ، و در این زمینه اختیار تام دارد .

6 – کلیه اطلاعات مندرج در فرم درخواست مشارکت عیناً در سردرب غرفه ها و کتاب راهنمای ویژه نمایشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، لذا در صورت بروز و اعمال هر گونه تغییر مراتب را کتباً گزارش فرمایید ، و از صحت آن مطمئن شوید .

7 – در خصوص مشارکت کنندگانی که پس از مهلت تعیین شده اقدام به ارسال مشخصات نمایند ، هیچگونه مسؤولیتی در زمینه درج اطلاعات در کتاب راهنمای ویژه نمایشگاه متوجه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان لرستان نمی باشد .

شرایط پرداخت و شرکت در نمایشگاه :

1 - مبلغ کل قرارداد بایستی بعد از انعقاد آن مطابق تعرفه نمایشگاهی به حساب شرکت واریز و فیش آن ارسال گردد .

2 – شرکت نمایشگاهها می تواند کالا و اموال آن دسته از شرکت هایی که به دلایلی بدهکار بوده و نسبت به تسویه حساب اقدام ننمودهاند را بدون قید و شرط ضبط نموده و نسبت به وصول مطالبات خود از طریق قانونی اقدام نماید .

3 – سالنها و غرفه های نمایشگاه تحت پوشش بیمه آتش سوزی ، انفجار و ساعقه می باشد ، در صورت نیاز به افزایش پوشش بیمه کالاهای نمایشگاهی ، مشارکت کنندگان می توانند با شماره تلفن های 25 – 3240023 – 0661 تماس حاصل فرمایید .

4 – مدیریت نمایشگاه در مقابل حوادث غیر مترقبه مسئولیتی نخواهد داشت  .

5 – به ازای هر 12 متر 2 عدد کارت شناسایی ورود به محل نمایشگاه صادر می گردد که مسئولین غرفه ها در طول برگزاری نمایشگاه باید نسبت به نصب آن روی سینه اقدام نمایند .

6 – رعایت شئونات و اخلاق اسلامی و حجاب کامل برای مشارکت کنندگان و نمایندگان آنها در غرفه ها الزامی می باشد .

7 – هر گونه عملی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به اعتبار جمهوری اسلامی ایران لطمه وارد سازد در

پرونده نمایشگاهی مذکور درج و به مرکز توسعه تجارت ایران گزارش و با متخلفین به صورت جدی و قانونی برخورد خواهد شد .

8 – از مسئولین شرکت ها در خواست می شود در تهیه لیست کالاهای ارسالی یا عودتی ، دقت و توجه کافی داشته باشند ، لازم به ذکر است در صورت وقوع هر پیشآمدی تمام مسئولیت و عواقب ناشی از آن متوجه شرکت ذیربط بوده و هیچگونه مسئولیتی متوجه مجری نمایشگاه نخواهد بود .

9 – نظافت کلیه فضای عمومی به عهده مأمورین نظافت نمایشگاه و نظافت داخل غرفه ها به عهده مشارکت کنندگان می باشد ، بدین ترتیب که باید در پایان هر روز زباله ها و ضایعات را در کیسه های پلاستیکی جمع نموده و جهت جمع آوری مامورین نظافت در قسمت خارجی غرفه قرار دهند .

10 – غرفه ها یک یا دو روز قبل از زمان برگزاری نمایشگاه در اختیار مشارکت کنندگان قرار می گیرد . 

11 – برای انجام هر گونه تبلیغات محیطی در فضاهای عمومی نمایشگاه ، سایت اینترنتی شرکت نمایشگاهها و کتاب ویژه نمایشگاه ، با بخش امور فرهنگی و روابط عمومی نمایشگاه تماس حاصل فرمایید.

12 – از مسئولین غرفه ها درخواست می گردد در طول مدت کار نمایشگاه در محل غرفه حضور دائم داشته باشند . زیرا نمایشگاه فقط درساعات غیر بازدید حفاظت کالاهارابه عهده دارد و در ساعات بازدید مسئولیت حفظ کالاهای هر غرفه به عهده غرفه دار مربوط خواهد بود .

13 – شرکت کنندگان موظفند طبق تاریخ های اعلام شده نسبت به انجام کلیه امور  اقدام نمایند  . حضور نمایندگان شرکت ها  حداقل  48  ساعت قبل از افتتاحیه نمایشگاه ضروری است .

14 – غرفه دار موظف خواهد بود از هنگام افتتاح تا پایان مراسم اختتامیه از جمع آوری  و تعطیل غرفه خودداری  و پس از اتمام مدت نمایشگاه ضمن انجام  تسویه حساب ، ظرف مهلت مقرر  که ابلاغ میگردد . نسبت به انتقال لوازم خود از نمایشگاه و تحویل غرفه به صورت اولیه اقدام نماید بدیهی است در صورت عدم تخلیه ی غرفه در مهلت مقرر مسئولیت حفظ کالای شخصی و هر گونه هزینه انبار داری به عهده ی مشارکت کننده میباشد .

15 – صاحب غرفه صرفاً مجاز به استفاده از فضای واگذاری و امکانات متعارف غرفه بوده و در صورت استفاده نادرست ، جبران هر گونه خسارت وارده احتمالی را تعهد می نماید و همچنین انجام هر گونه تغییری در شکل و ساختار غرفه و یا متعلقات آن تنها با کسب مجوز کتبی از مدیریت نمایشگاه میسر می باشد ( تعیین و برآورد خسارت توسط نمایشگاه انجام خواهد شد .)

16 – جابجایی پانلهای نمایشگاه ممنوع می باشد ، همچنین نوشتن بر روی پانلها و استفاده از پیچ ، میخ ، ماژیک ، ویا هر وسیلهای که به بدنه غرفه خسارت وارد نماید ممنوع است .

17 – ارتفاع مجاز غرفه سازی و چیدمان تجهیزات و لوازم نمایشگاهی ، حداکثر 3 متر بوده و مشارکت کنندگان موظفند طرح غرفه سازی خود را حداقل 10 روز پیش از افتتاحیه نمایشگاه جهت تایید امور فنی نمایشگاه به این شرکت ارسال نمایند .

18 – در صورت نیاز به پخش آگهی ، تیزر و زیر نویس از صدا و سیما با روابط عمومی شرکت نمایشگاهها تماس حاصل فرمائید .

19 – غرفه داران موظف به همکاری با مسئولین نمایشگاه بوده ودر صورت تخلف از ضوابط پس از یک مرحله تذکر کتبی نسبت به تعطیلی غرفه اقدام خواهد شد ، بدیهی است در این گونه موارد وجوه پرداختی مسترد نخواهد شد .

اخبار و اطلاعیه ها
گزارش تصویری
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4388 | بازدید امروز : 146 | کل بازدید : 533447 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2031 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت نمایشگاههای بین المللی لرستان می باشد